Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Početna Proizvodi O nama Galerija Sertifikati Novosti Kontakt

Srpski | English | Italiano | Русский | Deutsch

Uprava društva

 

 

Uprava društva "Dunav" a.d. Grocka

  Generalni direktor :

Petar Stojanović dipl. ing.

Tel: +381 11 850 10 42

e-mail : P.Stojanovic@dunavgrocka.rs

 

Direktor marketinga :
Milka Jakovljević - ekonomista
Tel: +381 11 850 18 09
e-mail : M.Jakovljevic@dunavgrocka.rs
Sekretar društva :
Manuela Milev dipl. pravnik
Tel:  +381 11 850 09 34
e-mail: M.Milev@dunavgrocka.rs
Direktor za proizvodnju razvoj IT-a:
Milorad Filipović dipl. ing.
e-mail : M.Filipovic@dunavgrocka.rs
Direktor za ekonomsko finansijske poslove : 
Lepomirka Mratinković dipl. oecc.
Tel:  +381 11 850 29 22
e-mail: L.Mratinkovic@dunavgrocka.rs

 

Šef kontrole, laboratorije i OMS-a:
Radojka Gegić dipl. ing.
e-mail : R.Gegic@dunavgrocka.rs

 

Copyright DunavGrocka 2017.
Bulevar Revolucije 15, 11306 Grocka, Srbija
tel: ++381 11 8501052
e-mail: office@dunavgrocka.rs

| Početna | Proizvodi | O nama | Galerija | Sertifikati | Novosti | Kontakt |